Top

Tekirdağ Kombi Servisi

Son yıllarda gelişmiş teknolojinin hayatımıza katmış olduğu en önemli cihazlardan biride kombidir. Kombiler yazın sıcak su kış aylarında da ısıtma ihtiyaçlarımızı karşılayan yılın 12 ayı aktif olarak çalışan cihazlardır.Doğalgaz gibi çevreyi muhteşem derece de koruyan yakıtla çalışan kombi cihazları zaman içerisinde parça aşınmaları,yada ömür tamamlamaları ve toplumumuzun önemsemediği normalde yılda 2 defa kombi bakımı yapılmamasından dolayı teknis servis ihtiyacı doğurmaktadır. Tekirdağ Kombi Servisi olarak Süleymanpaşa,Muratlı,Çorlu ilçelerinde 7/24 kombi teknik servis ihtiyaçlarınız firmamız tarafından en hızlı en güvenilir ve en ekonomik yollardan karşılanmaktadır.

Kombi Servisine Hangi Durumlarda Gerek Vardır?

    Kombi arızalarının giderilebilecek olduğu durumlarda parçaların değiştirilip yenilenmesi, ya da sadece temizlik işinin gerçekleşmesi söz konusu olmaktadır.
Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan kombilerinizin neden dolayı çalışmadığı ya da sesler çıkarıp su sızdırdığının tespit edilmesi için gerekli olan en önemli konu, iyi bir servis hizmeti alabileceğiniz ekibi bulmanız olacaktır.       Tekirdağ Kombi Servisi olarak en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz profesyonel ekibimiz tamir,onarım konusunda eğitim almış ve çözülmesi mümkün olmayan sorunlar söz konusu olduğunda yeni bir kombi alınması gerektiğinden sizi lüzumsuz masrafa sokmamak için hizmet verir.
   Giderilebilecek bir kombi tamiri işlemi içinse, ekonomik çözümler dahilinde orjinal yedek parça ve 1 yıl garantili servis hizmetimiz ile en kısa zaman içerisinde sorunlarınızı çözüyoruz. Bu nedenle her geçen gün artan müşteri sayımızla gurur duyduğumuz bir iş felsefesini savunmaktayız.

Kombinin Arızalandığını Nasıl Anlarım?

Kombiniz çalışmıyorsa, sigortaları ve gaz akışını kontrol ederek kapalı olup olmadıklarını tespit etmeniz gerekir. Eğer kapalıysa açtığınızda sorun kalmayacaktır. Ancak kombinizin açılıp kapanması dışında kaloriferlerin ve suyun ısınmaması, herhangi bir yerinden su akıtması, ses ve gaz kokusu duyulması,yada kombinizin ekranında bir hata kodu görmeniz  durumunda Tekirdağ Kombi Servisi 0282 293 33 43 nolu MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ ile iletişime geçerek  kombi teknik servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek,sorunun tespitini ve çözümünü sağlamak için destek verecektir.

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?

Tekirdağ Kombi Servisi olarak Airfel,Ariston Baymak,Buderus,Demirdöküm,Eca,Ferroli,Maktek,Vaillant ve Viessmann Kombi cihazlarınıza her türlü arıza bakım orijinal yedek parça servis hizmeti vermekteyiz.
Tekirdağ Kombi Servisi
Bu sayfayı paylaş: