Top

Kombi Kart Tamiri

    Her teknolojik cihazda olduğu gibi kombilerinizde yönetmekte olan cihazınızın en önemli parçası elektronik kartlarıdır. Kombi elektronik kartınız cihazınız ısıtma sıcak su ve içerisinde bir çok parçayı devreye almaya ve cihazınızı ve doğalgazınızı güvenli şekil de kullanmanızı sağlayan cihazın beynidir.                               

   Kış aylarında yoğun çalışan kombilerinizin elektronik kartları zaman içerisinde ömrünü tamamlamakta olup,kombinizin tamamen devre dışı kalmasına sebep olmaktadır. Tekirdağ Kombi Servisimiz kombi elektronik kart arızalarınız ile ilgili ekonomik ve güvenli çözümler sunmaktadır.                                                         

    Tüm marka model kombilerin elektronik kartlarını en uygun,en ekonomik yollardan tamir onarım ve revizyonlarını aynı gün içerisinde gerçekleştirerek kesinitisiz olarak ısınma,sıcak su ihtiyaçlarınız karşılamaktayız.               
    Kalite, Güven, Kalıcı Çözüm ilkelerinden taviz vermeyip, Düşük maliyeti de göz önüne alarak “Optimum Çözüm” sunmayı hedef edinmiş olan firmamız, acil kombi servisine ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olacaktır.

Kombi Elektronik Kartının Görevi Nedir?
  Kombide beyin olarak adlandırılan, kombide bulunan tüm parçaları yönetmek ve kontrol etmekle görevlendirilmiş bir parçadır. Kombideki en önemli parça da denilebilir.Kombinizi elektronik kart zaman içerisinde arıza yaptığı takdirde cihazınız hiç bir şekilde çalışmayacaktır.
Kombi Kart Tamiri Yapılabilir mi?
  Kombide elektronik kart tamiri yapılabilir. Fakat bu işlem elektronik kartın arıza durumuna bağlı değişmektedir. Bazı arıza durumlarında tamir mümkün olmaz. Bu durumlarda cihazınızın elektronik kartı yenisi ile değiştirlmesi gerekmektedir.
Kombi Elektronik Kart Tamiri Nasıl Yapılır?
 Arızalı olan elektronik kart üstündeki tüm elektronik komponentler (kondansatör, diyot, tristör, triyak, direnç, mosfet, entegreler gibi) V/I komponent test cihazı yardımı ile devre üstünde teker teker V/I yani Akım/Gerilim eğrilerinin takibi ile test altına alınır. Arızalı olan bölüm test sonrasında ortaya çıkar ve tamiri mümkün ise tamir uygulaması yapılır. Arızalı olduğundan şüphe duyulan komponent sağlam görünse bile her ihtimale karşı yeni komponent ile karşılaştırılır bu şekilde de tespit yapılarak gereken müdahale yapılabilir.
  Devre üstünde sağlam olduğu net olarak tespit edilemeyen komponetler vakumlu sökme havyaları yardımı ile devreden sökülüp, devre dışı bırakılarak test edilebilir. Test sonucun da tamiri olan kombi elektronik kartınız cihazınıza tekrar takılıp cihaz çalıştırılır. Tekirdağ Kombi Servisi olarak tamir edilen kombi elektronik kartlarınız 1 yıl boyunca firmamız güvencesinde garanti altında olup,ileri zamanlarda oluşabilcek tekrar aynı kart arızalarından herhangi bir ücret alınmadan servis hizmeti vermektedir.             Neden Elektronik Kart Tamiri Tercih Edilmeli?

  • Fiyat bakımından değişim maliyetinin neredeyse yarısı kadardır.

  • Tamir işlemi için yeni kartta olduğu gibi 1 yıl garanti sunulur.

  • Tamir işlemi ile de yaşanılan sorun çözümlenebilir.

Tekirdağ Kombi Servisi olarak tüm marka model kombilerinizin elektronik kartları aynı gün içerisinde tamiri,onarımı yapılıp,1 yıl garanti ile servis hizmeti verlmektedir.Kombi elektronik kart arızalarınız için servisimizile iletişime geçiniz.

Kombi Kart Tamiri
Bu sayfayı paylaş: