Top

Kombi Arıza

   Isıtma ve sıcak su ihtiyacınızı en konforlu ve ekonomik yollardan kullanmanızı sağlayan kombi cihazlarınız zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı arıza yapabilmektedir.Tekirdağ Kombi Servisi Kombi arızalarınızı 7gün 24 saat hizmetiyle müşteri memnuniyetini en önde tutarak en hızlı,en ekonomik yollardan çözümler üretmekte.Tekirdağ Kombi arıza servisimiz öncelik olarak arızınızı ekonomik olması açısından yedek parça değişimi yapmadan çözüme kavuşturmakta olup,en son noktalardan orjinal yedek parça değişimi gerçekleştirmedir.                             
   Servisimiz de tüm marka model kombi yedek parçaları mevcut olup yapılan işçilik ve yedek parça dğişimlerine 1 yıl garanti verilmektedir.

Öncelikle tüm marka model kombilerin belli başlı arızaları bulunmakta olup, bunun dışın kombileriniz ilk montaj aşamalarında Tekirdağ Kombi Servisi gibi kurumsal servislerden hizmet almanız sizi ilerde karşılaşabiceğinizi arızalardan koruyacaktır. Tüm marka model Kombi cihazlarınız da ön panelinde  bir ekran veya  ışıkları bulunmaktadır.Eğer cihazını bu ekran da örneğin F5,A6,B7 gibi bir kod görüyorsanız ve cihazınıza reset atmanıza rağmen bu kodlar gitmiyor,yada Kombiniz sesli çalışıyorsa,Patlamalı devreye giriyorsa,Su akıtıyorsa,Peteklerinizin Altı Soğuk Üstü Sıcak ise,Kombinize en uzak noktadaki odanız ısınmıyorsa cihazınızın da arıza olduğu ve bu durumda  Tekirdağ Kombi Servisi 0282 293 33 43 nolu Müşteri Hizmetlerimizden randevu almanızı ve cihazınıza asla müdahele etmemenizi öneririz.

Kombi Arızalarının Çözümü Nasıl Olur?

Kombi arızalarının da her elektronik cihaz gibi zaman zaman gündemde olması gayet doğaldır. Bazen çok basit bir sorunun neden olduğu bu arızalar, bazen de ciddi olabilmektedir.

Günümüzde sık sık karşılaşılan kombi arıza problemlerinin başında, kombinin açılmaması gelir. Kombinin şalterinin kapalı olmasından, ciddi bir arıza olmasına kadar birçok farklı sebepten ötürü açılmayabilir. Bunun için Tekirdağ Kombi Servisi ile iletişime geçtiğinizde, basit ve kendinizin çözebileceği problemler söz konusu olduğunda uzmanlarımız size en iyi şekilde servis hizmeti almanıza gerek kalmadan telefon ile destek verecektir.

Kombilerin sık sık karşılaşılan sorunları arasında ;

-        Kombinin ısıtmaması,

-        Sıcak su gelmemesi,

-        Kombiden ses gelmesi gibi sorunlarla sık sık karşılaşılır.

Tüm bu sorunların çözümü için 7/24 size destek verecek olan ekiplerimiz, her zaman en kısa sürede sorunların çözülmesi için çalışmaktadır.

Hangi Marka Kombilerin Arızaları Gideriliyor?

Her marka ve model kombinin arızası için çözüm üreten ekiplerimiz, her zaman en doğru fiyatlandırma seçeneğini sunmaktadır.

Özellikle kombi  arızave bakım konusunda uzman olan elemanlarımız farklı markalarda eğitim almış ve deneyim kazanmıştır.

Kombi Arızaları Nasıl Tespit Edilir?

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.

En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel  bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır. Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.

Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Kombi Arıza
Bu sayfayı paylaş: