Top

Hakkımızda

Hakkımızda

Kombitem Isıtma ve Soğutma Sistemlerine bağlı olan firmamız Tekirdağ Kombi Servisi 2015 Nisan ayındadan itibaren Tekirdağ,Çorlu,Çerkezköy,Muratlı İlçelerinde Kombi bakımı,Kombi arıza onarımı,Kombi yedek parça satışı,kombi montajı ve 2.el Kombi satışı yapmaktadır.                                                                     
Siz değerli müşterilerimizin bu alandaki hizmet alım ihtiyaçlarını  konusunda uzman nitelikli personelimiz ve 7/24 servis anlayışımız ile en ekonomik,en hızlı ve en güvenilir şekilde çözümler sunmayı firmamız kendine ilke edinmiştir.

Sürekli müşterilerine, son kullanıcılara ve topluma fark yaratacak titiz çözümler elde etmek için çalışmaktadır. Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sağlayan firmamız profesyonel ve deneyimli kadrodan oluşmaktadır.

Hakkımızda

Vizyon

Müşteri güvenirliğini ön planda tutarak, Tüm Marka Model Kombi Arıza Bakım,Endüstriyel Isıtma Sistemleri Arıza Bakımı ve Isıtma Sistemleri Kimyasal Temizlik Hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile uygun fiyatlarla fark yaratmak da vizyonumuzun ana temellerini oluşturuyor.

Misyon

Tüketici hakları çerçevesinde güven duyulan, özverili hizmet anlayışı ile hızlı çözümler üreterek özel çalışmalar sunarak KOMBİ TEKNİK SERVİS ve ENDÜSTRİYEL ISITMA SİSTEMLERİ alanında kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeyerek fark yaratmak da misyonumuzun ana temellerini oluşturuyor.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Müşteri istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmemiz için şirketimizin temel taşlarını oluşturan kalite politakalarımız:

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler sunabilmek,
  • Müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetleri yüksek kalite seviyesinde ve kısa sürede teslim etmek,
  • Kalıcı müşteriler edinmek,
  • Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz 
  • kalite politikalarına uygun olmalarını sağlamak,
  • Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim süreclerimizin devamlılığını sağlamak,
  • Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek,
  • Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek,
  • koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek,
  • Teknik servis hizmetlerimizi sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak.
Bu sayfayı paylaş: